Konya Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Akıncılar, web tasarım hizmetlerini son kalitede çalışma prensipleriyle yürütmektedir. Web tasarım, sitenizin içeriğini oluşturan yapı, grafik, görüntü ve düzeni sağlayan; kurumsal ya da kişisel kimliğinizin alt yapısını internet üzerinde göstermenize yardımcı olan bir temeli hazırlamaktadır. Web tasarım hizmetleri, uzman kişiler tarafından yapılmadığında sitenizde çıkan problemler nedeniyle güçlük yaşanabilir, kendinizi internet üzerinde tanıtmanız sekteye uğrayabilmektedir. Akıncılar, adım adım bütün taleplerinizi karşılayarak, sitenizin sizleri temsil edeceğinin bilincinde bu hizmeti sağlamaktadır.

Web Tasarım Hizmeti Neleri Kapsar?

  • Alan adının alınması
  • Tanıtmayı istediğiniz web sitesine uygun tema sağlanması, bu sırada logo, font gibi detayların özenle üzerinden geçilmesi
  • Web sitesi içeriğinin tasarım ve görsel açıdan kusursuz olması
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumu için optimize edilmesi
  • Ulaşmak istediğiniz pazara uygun şekilde web sitenizin hazırlanması
  • Mobil uyumlulukla desteklenmesi
  • Facebook, Twitter veya Instagram gibi sosyal medya platformlarında sayfa başına meta tag'lerin otomatik oluşturulması
  • Artan ziyaretçileriniz için sınırsız trafik sağlanması

Sağlamış olduğumuz hizmetlerin her bir aşamasının bu temellerin sağlamlaştırılmasında büyük etkisi olacaktır. Alan adınız sizlere özel olarak hitap ederken, temanız yüzünüzü oluşturacak, bilgisayardan çok cep telefonlarını tercih eden müşterileriniz de sizlere kolaylıkla ulaşacaktır. Her birisi birbirinden güçlü olan sosyal medya platformları, en az SEO kadar etkili ve hedeflemiş olduğunuz kitlenin bir tıkla web sitenize çekilmesine yarayacaktır.

Fiyatlandırmalar ise, sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillenerek ekonomik olmakta, önceliğimiz her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Uzman ekiplerimiz ile görüşmelerinizin ardından web siteniz kısa bir sürede kullanımınıza açılacaktır. Sıklıkla güncellediğimiz altyapımız aracılığıyla yavaşlık gibi sorunlar, web siteleriniz için söz konusu bile olmayacaktır.

Her kuruma ve her kişiye özel hazırladığımız web siteleriniz Akıncılar farkıyla, giriş yapacağınız veya gelişmeyi istediğiniz sektörde sizleri lider konumuna taşıyacaktır.

Sorularınız mı var?

Site içerisinde yer alan destek paneli aracılığıyla bizlere ulaşabilir, dilediğiniz konu hakkında bizlerden destek alabilirsiniz.

Web sitemi ne zaman teslim alabilirim?

Ödemenize takriben, Akıncılar Web Tasarım en geç 30 dakika içerisinde web sitenizi hazırlamış olacaktır.

Untitled-1